بررسی مشکلات سئو موبایلی و گزارش های سئو وبلاگ

بازی آنلاین

بازی های آنلاین فلش پیچک

صفحه اصلی ماجراجویی اکشن ورزشی کودکان سرعت تفننی بازی فکری استراتژیک

لیست بازی ها
آخرین تبلیغات رپورتاژ


بررسی مشکلات سئو موبایلی و گزارش های سئو وبلاگ

seo

مشکلات اساسی سئو موبایلی

سئو موبایل هم تکنیکال و هم حالت درگیرشونده دارد. این بخش در حال حاضر 100% مهم و غیر قابل حذف می باشد. چون گوگل پروژه ایندکسینگ اولیه موبایل را اجرا می کند بهینه سازی سایت برای موبایل مهم تر از هر دوره ای شده است. بعد از انجام و حل مشکلات سئو تکنیکال یک آنالیز سایت کامل برای مشکلات نسخه موبایل انجام دهید.

سایت شما برای موبایل بهینه سازی نشده است

برای جستجوهای موبایلی دوستدار موبایل بودن یکی از فاکتورهای رتبه بندی است و پروژه ایندکسینگ اولیه موبایل به همین دلیل است. وبسایت باید در موبایل در اندازه کامل صفحه نمایش داده شود ، بارگذاری موبایل تا حد امکان سریع باشد و هیچ گونه ارور و خطایی رخ ندهد. شما می توانید از ابزار های سئو موجود در اینترنت برای تست سرعت سایت استفاده نمایید.

محتوای شما برای نسخه موبایلی بهینه سازی نشده است

انتقال و جابجایی سایت به فرمت دوستدار موبایل نخستین قدم در بهبود عملکرد موبایلی است. محتوا هم جداگانه باید برای کاربران موبایلی بهینه سازی شود. از اندازه دکمه ها و لینک های نسخه موبایلی به منظور راحتی کاربران اطمینان حاصل شود ، محتوا در پاراگراف های کوتاه تر نوشته شود ، تصاویر و ویدئوها در مرکز نسخه موبایلی سایت قرار بگیرد و موردهای دیگر باید مد نظر تیم سئوتولز باشد.

استفاده از پاپ آپ های ملال آور و ناخوانده

در ژانویه 2017 میلادی گوگل یک جریمه برای سایت هایی که فاصله های ناخوانده در محتوا خود نشان می دهند در نظر گرفت. اگر شما هم جز سایت هایی هستید که پاپ آپ ها و لایت باکس ها را در حین محتوا در زمان بارگذاری صفحه نمایش می دهد باید این کدها را حذف و یا زمان آن ها طوری تنظیم کنید که در زمان ترک نمایش داده شوند و نه زمانی که به سایت وارد می شوند.

با تکمیل شدن موضوعات مهم و تکنیکال موبایلی ، سایت شما در حالتی قرار گرفته که به بهترین شکل به نیازهای کاربران پاسخ می دهد و تاثیر خود را بر کاربران خواهد گذاشت این جاست که کاربر درگیر سایت شما شده و تیم به هدف خود رسیده است.

مشکلات اساسی گزارش ها

گزارش ها و آمار دقیق بوسیله آنالیز سایت به شما کمک می کنند تا عملکرد وبسایت را متوجه شوید. داده ها و اطلاعاتی که از قسمت های مختلف سایت در اختیار شما قرار می گیرد مشخص می کند که کدام قسمت ضعیف و کدام بخش قوی بوده است. چه فعالیت هایی باید ادامه پیدا کند تا در رتبه بندی جایگاه بهتری داشته باشید. این آمارها نیز مشخص می کند که آیا هزینه های صرف شده نتیجه ای داشته و یا بودجه ها دور ریخته شده اند.

به این نکات توجه داشته باشید :

• مطمئن شوید که تمام صفحات برای گزارش های تحلیلی تگ شده اند.
• اسپمرهای شناخته شده را از گزارش های خود فیلتر کنید.

با استفاده از این آمارها می توان نرخ بانس و نرخ کلیک را بررسی و بر اساس آن ها فعالیت های آینده وبسایت را برنامه ریزی کرد.

آینده تجربه های دیجیتال خریداران

تکنولوژی و فناوری با سرعت بالایی پیشرفت می کند و کاربران هم انتظار بسیار بالایی از برندهای گوناگون پیدا کرده اند. موضوعات مهم در دنیای سئو امروز فقط جزء تمرینات و موضوعات اولیه سئو فردا خواهد بود. باید در هر روز و در هر دوره توجه کاملی به ابزار سئو و الگوریتم های جستجو داشت. باید به کاربران و خواسته های آن ها توجه داشت و بر اساس همان نیازها وبسایت را آماده کرد تا کاربران بهترین تجربه را داشته باشند.


بازی های آنلاین محبوب