حضور ژانر وحشت در سینمای خانگی

بازی آنلاین

بازی های آنلاین فلش پیچک

صفحه اصلی ماجراجویی اکشن ورزشی کودکان سرعت تفننی بازی فکری استراتژیک

لیست بازی ها
آخرین تبلیغات رپورتاژ


حضور ژانر وحشت در سینمای خانگی

احضار رامین عباسی زاده

سریال رقص روی شیشه

رقص روی شیشه 1397 به کارگردانی مهدی گلستانه عنوان سریال جدید کمپانی دنیای هنر است که به زودی در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد. فیلمبرداری این سریال که از اوایل پاییز آغاز گشته تا 50% انجام شده و همچنان در حال ساخت است. در تاریخ 1 دی پروانه نمایش رقص روی شیشه دریافت شده و سازندگان آن در پی توزیع آن در نیمه دوم دی ماه 97 هستند.

از نکات جالب توجه این سریال که بخش هایی از آن نیز در خارج از کشور فیلمبرداری شده است می توان به این نکته اشاره کرد که بالای 30 خواننده در این پروژه شرکت کرده اند که در میان آن ها می توان به یاس، رضا صادقی، بابک جهانبخش، محمد علیزاده، مهدی مقدم، مهدی یغمایی، محمد زندوکیلی، رضا بهرام، انوشیران تقوی، فرزاد فرزین و گروه هوروش بند اشاره کرد. پس از ارائه رسمی می توانید برای دانلود سریال رقص روی شیشه اقدام نمایید.

سریال احضار

احضار نام سریال جدید کمپانی دنیای هنر به کارگردانی رامین عباسی زاده در سال 1394 است که به تازگی با کسب پروانه نمایش به شبکه خانگی خواهد آمد.

نکته مهم این سریال ژانر آن است. احضار نخستین سریال ایرانی ترسناک (هارور) است. در بین آثار ایرانی حتی فیلم هم بسیار کم در این زمینه داشته ایم: خوابگاه دختران، رز زرد و پارک وی از معدود آثار ایرانی با موضوع وحشتناک هستند.

در خلاصه داستان سریال احضار آمده است که: اغلب ترس‌ها با شناخت ما از بین می‌ روند، اما ترس‌هایی که تا مرگت ناشناخته می‌ مانند، رهایمان نمی‌ کنند. لاز به ذکر است که مجری طرح و تهیه کننده سریال احضار حنان فیلم، مهیارسلیمی می باشند. برای دانلود سریال احضار به کول دانلود مراجعه نمایید.

سریال ریکاوری

در حالی که همگان چشم انتظار پخش سریال های دنباله دار (فصل چهارم شهرزاد، فصل دوم عاشقانه یا گلشیفته) بودند به یک باره نظر ها برگشت و دید همگان به یک سوی دیگر دوخته شد. در ادامه صحبت از این به میان آمد که محصول جدید شبکه نمایش خانگی ریکاوری 2019 خواهد بود.

کستینگ و لیست استارهای ریکاوری به شرح زیر است: پوریا پورسرخ (بابک) هومن برق نورد (مسعود) مجید واشقانی (سهیل) شبنم قلی خانی (نگار) مریم معصومی (طناز) نگار عابدی (سارا) ندا قاسمی شیوا طاهری (شیدا) مهسا کامیابی عزت الله مهرآوران سیما تیرانداز عباس جمشیدی فر یاشار هاشم زاده الهام شعبانی.

تاریخ اولیه توزیع سریال ریکاوری 28 آبان 97 بود ولی این اتفاق رخ نداد و احتمالا در دی ماه به مرحله پخش در شبکه نمایش خانگی خواهد رسید. گفته می شود که تغییر قیمت های دلار و مواد اولیه برای تولید دی وی دی و برخی ناهماهنگی ها دلیل این تاخیر بوده است. شما م یتوانید برای دانلود سریال ریکاوری به صورت قانونی از سایت کول دانلود اقدام نمایید.


بازی های آنلاین محبوب