نکات سفارش سررسید 98

بازی آنلاین

بازی های آنلاین فلش پیچک

صفحه اصلی ماجراجویی اکشن ورزشی کودکان سرعت تفننی بازی فکری استراتژیک

لیست بازی ها
آخرین تبلیغات رپورتاژ
آموزش لود


نکات سفارش سررسید 98

سالنامه یا سررسید در اندازه مختلف بزرگ و کوچک می باشند اندازه معمول سررسید به صورت معمول اندازه یک کتاب است. در سالنامه پاسارگاد انواع قطع سررسید عبارت اند از :

• سررسید ارگانایزر
• سررسید وزیری
• سررسید اروپایی
• سررسید جیبی یا تقویم جیبی
• سررسید یک هشتم

توضیحات در مورد سررسید اگانایزر

سررسید های ارگانایزر در سالنامه پاسارگاد در اکثریت موارد به صورت کلاسوری می باشد. دارای ظاهری بسیار زیبا و شکیل در مواردی مگنت دار و دکمه ای ظاهر داخلی شامل جامدارکی ، و ماشین حساب نیز می باشد. جنس کاغذ سررسید ارگانایزر از جنس قو ۷۰ گرم یکی از بهترین نوع های کاغذ موجود در بازار می باشد. در صورتی که سفارش دهنده درخواست سفارشاختصاصی این محصول داشته باشد می تواند از حک لوگو به صورت داغ کوب ، طلا کوب و لیزر نیزصورت میگیرد. البته به صورت معمول حک لوگو برو روی سررسید ارگانایزر به ترتیب اولویت داغ کوب و بعد لیزر می باشد. توجه داشته باشید هزینه ساخت کلیشه و طراحی جدا می باشد.

سر رسید

توضیحات در مورد سررسید وزیری

تولید این قطعه در سالنامه پاسارگاد رتبه دوم را دارد در این نوع سررسید به علت جای زیاد(جادار بودن) جهت یادداشت امورات روزانه بسیار مناسب است اندازه این محصول ۲۰ در ۲۴ سانتی متر می باشد. از لحاظ محبوبیب این محصول در سالنامه پاسارگاد رتبه سوم را کسب کرده است. سفارش اختصاصی این محصول به صورت حک لوگو برای سررسید وزیری سلفونی طلاکوب ، برای سررسید وزیری ترمو داغ کوب و لیزر برای چرم نیز به همین صورت اما در بیشتر موارد به علت کیفیت بالاتر از داغ کوب استفاده می شود.

سر رسید

توضیحات در مورد سررسید اروپایی

سررسید اروپایی و بسیار شکیل خوش دست و از لحاظ محبوبیت بین مشتریان سالنامه پاسارگاد رتبه اول را دارد علت محبوبیت بالای این محصول اندازه بسیار مناسب آن است ۲۲ در ۱۳ سانتی متر به مراتب از سررسید وزیری کوچکتر و ازسررسید جیبی (تقویم جیبی) بزرگتر است این مسئله + طراحی بسیار زیبا و صحافی چسب و دوخت بسیار عالی و عمر طولاتی که این محصول دارد. یکی از بهترین محصولات سررسید پاسارگاد می باشد. سفارش اختصاصی این محصول به صورت داغ کوب برای ترمو و چرم البته از لیزر نیز استفاده می شود برای اروپایی سلفونی نیز از طلاکوب هزیه کلیشه و طراحی جدا محاسبه می شود.

سر رسید

توضیحات در مورد سررسید جیبی ، تقویم جیبی

سررسید جیبی یا تقویم جیبی در اندازه ۱۶ در ۸ سانتی متر رتبه دوم از لحاظ محبوبیت بین سررسید ها در سالنامه پاسارگاد را دارد. سایز کوچک این نوع سررسید و قیمت مناسب و اقتصادی آن بیشت مشتریان جذب خود میکند این نوع سررسید به راحتی در جیب و پالتو برای یادداست های برنامه های روزاه افراد بسیار مناسب است. البته در بیشتر موارد مشتریان سررسیداروپایی در ترجیح می دهند.

سر رسید

توضیحات در مورد یک هشتم

سررسید یک هشتم یکی دیگر از سررسید های کوچک و اقتصادی سالنامه پاسارگاد می باشد. این نوع سررسید از لحاظ قیمت بسیار مناسب است طرح و کیفیت بسیار بالایی دارد صحافی این محصول به صورت چسب و دوخت است و بسیار محکم بود .سفارش اختصاصی این محصول به صورت داغ کوب و لیزر می باشد.

سر رسید

سفارش تمام اختصاصی سررسید ها

حک لوگو در سررسید ها به صورت داغ کوب ، طلاکوب ، لیزر استفاده می شود. سفارش اختصاصی لت گلاسه این محصول بین صفحات صورت میگیرد. توجه داشته باشید تعداد سفارش اختصاصی کامل باید بالای ۵۰۰ عدد باشد. برای سفارش سازی صفحات سررسید در روز ها در بالا کنار تاریخ ، لوگو شرکت سفارش دهنده به صورت تک رنگ چاپ می شود. نکته ای که درحک لوگو در سررسید ها باید توجه داشته باشید این است که حک لوگو به صورت داغی و طلاکوب فرمی می باشد یعنی اگر فردی چه ۱۰ عدد چه ۱۰۰ عدد سفارش دهد هنزیه یک فرم ۱۰۰ عددی از او گرفته خواهد شد و هزینه کلیشه و طراحی نیز جداگانه محاسبه می شود.


بازی های آنلاین محبوب